משלוח עד הבית במתנה לרוכשות מעל 990 ש"ח
הגדרות  בתקנון זה יהיו למונחים המוגדרים בו המשמעות שלהלן:
 1. הבעלים –  שי ברק ע.מ 060877354.
 2. האתר – אתר האינטרנט www.nogajewelry.com.
 3. התכשיטים – התכשיטים המופיעים באתר ומוצעים למכירה.
 4. זמן אספקת הסחורה: יום אספקת הסחורה – היום בו נמסרה הסחורה ליעד המבוקש ע״י הלקוחה. * דואר שליחים: עד 7 ימי עסקים מיום ביצוע ההזמנה, ובכפוף לזמני האספקה המשתנים של המוצרים באתר.
 5. כתובת למשלוח דואר – הכתובת שציינה המזמינה ככתובת למשלוח הזמנות.
 6. המועד המבוקש לאספקת הסחורה – המועד שציינה המזמינה כמועד בו היא מעדיפה שתסופק לה הסחורה.
 7. יום ביצוע ההזמנה – היום בו אישרה חברת האשראי את העסקה שביצעה המזמינה.
 8. ימי עסקים הינם ימי חול, ראשון עד חמישי, ואינם כוללים שישי, שבת, ערבי חג, ימי חג וחול המועד.
 9. הנוסחים בתקנון זה אמנם מופיעים בלשון נקבה אך מיועדים לשני המינים.
 10. הזמנה אישית- משמעותה הזמנה אשר יוצרה באופן אישי עבור הלקוח, הכוללת הרכבת תכשיט מאפס, לרבות תכשיטים המכילים מזכרות אישיות כגון חלב אם, שיער, חבל טבור ועוד, וכן תכשיטי חריטה לרבות טבעות חריטה, (הכוללות דגם ספציפי, שיבוץ ספציפי, חריטה ספציפית, ומידה ספציפית) , ולרבות שרשראות חריטה, צמידי חריטה, עגילי חריטה, צמידים בהרכבה אישית ובעיצוב אישי, צמידי הרכבה עם תליונים המושחלים על הצמיד לפי הזמנה אישית, שרשראות בהרכבה אישית עם תליונים ייחודיים לפי בחירת הלקוח, וטבעות מעוצבות המיוצרות במידה אישית עבור הלקוח)
כללי
 1. האתר משמש כחנות וירטואלית למכירת תכשיטים והוא בבעלות שי ברק ומנוהל על ידה .
 2. לכל שאלה ו/או הבהרה ו/או בירור ניתן לפנות ישירות לשרות הלקוחות של בית העסק במייל info@nogajewelry.com או בטלפון מס' 050-4717941.
 3. תקנון זה הינו הבסיס החוקי להזמנות ולגלישה באתר והוא בלבד המסדיר את היחסים בין הבעלים לבין הגולשת באתר ו/או המזמינה דרך האתר.
 4. כל המבצעת הזמנה ו/או רכישה דרך האתר מצהירה, כי עם ביצוע הפעולה היא קראה תקנון זה, וכי היא מסכימה לכל הוראותיו ותנאיו של תקנון זה, וכי לא תהיה לה או למי מטעמה כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה כנגד האתר ו/או הבעלים ו/או הנהלת האתר ו/או בית העסק ו/או מי ממנהליו ו/או עובדיו, בכל הקשור להוראות והתנאים של תקנון זה.
 5. הבעלים שומרים לעצמם את הזכות לשנות את התקנון מפעם לפעם על פי שיקול דעתם הבלעדי וזאת ללא צורך במתן התראה ו/או הודעה מוקדמת.
 6. מחירי המוצרים כוללים מע״מ על פי הדין.
 7. רישומי המחשב של העסק בלבד, בדבר הפעולות המתבצעות דרך האתר יהוו ראיה לכאורה לנכונות הפעולות.
 8. תמונות המוצרים המוצגות באתר הנן להמחשה בלבד ואינן מחייבות כלל את הנהלת האתר. כן מוסכם ומובהר, כי בית העסק ישתדל לעשות את מיטב יכולתו כדי להציג בפני לקוחותיו תמונות מדויקות ככל האפשר.
 9. בית העסק אינו מתחייב להחזיק מלאי של כל הדגמים ו/או התכשיטים שתמונותיהם מופיעות באתר.
 10. בית העסק עושה ככל יכולתו לוודא שהמידע המוצג באתר יהיה המידע השלם והמדויק ביותר אך יובהר, כי עלולים להופיע בו, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות והבעלים לא ישא באחריות כל שהיא הנובעת מהן או קשורה אליהן.
 11. כל המחירים באתר מופיעים על גבי המוצרים ונקובים בשקלים חדשים. המחירים כוללים מע״מ, אם הוא חל לפי הדין.
 12. הנהלת האתר רשאית לעדכן את מחירי המוצרים באתר מעת לעת ובלא צורך בהודעה מוקדמת. המחיר התקף ביחס להזמנה שבוצעה הוא המחיר שהתפרסם בעת השלמת את תהליך ההזמנה (הכולל את מסירת פרטי כרטיס אשראי) וזאת כל עוד לא נפלה טעות סופר בתמחור המוצר. אם עודכנו המחירים לפני שהושלם תהליך ההזמנה, תחויב הלקוחה לפי המחירים המעודכנים.
 13. הנהלת האתר רשאית להציע באתר מבצעים, הטבות והנחות. הנהלת האתר רשאית בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך לתת כל הודעה מוקדמת על כך.
 14. תנאי השימוש באתר חלים על השימוש באתר ובשירותים הכלולים בו באמצעות כל מחשב או מכשיר תקשורת אחר (כדוגמת טלפון סלולרי, מחשבי כף יד למיניהם וכיו״ב). כמו כן הם חלים על השימוש באתר בין אם באמצעות רשת האינטרנט, ובין אם באמצעות כל רשת או אמצעי תקשורת אחרים.
 15. בעת עדכון סל הקניות, בית העסק שומר לעצמו את הזכות להעביר תזכורת ללקוחה אודות הסל הנטוש, באמצעות שליחת מייל לכתובת שהוזנה.
 16. בעת הרשמה לאתר, מוצעת אפשרות הרשמה לדיוורים הרשמיים של האתר. באם הלקוחה מעוניינת להסיר את עצמה מן הדיוור לאחר שנרשמה, היא יכולה לעשות זאת בקלות דרך בלינק בתחתית הדיוור שהתקבל. יש לציין כי ישנן רשימות דיוור נפרדות, האחת כללית הנשלחת לגבי חידושים באתר והשנייה כוללת עדכונים אישיים ללקוחה – על הלקוחה לשים לב כי הסירה את עצמה מהרשימה המבוקשת, ובמקרה שאיננה מעוניינת לקבל עוד דיוורים – באחריותה להסיר את עצמה מן הרשימות השונות.
הרשמה לאתר בית העסק וביצוע הזמנות דרך האתר 
 1. רכישת מוצרים תתבצע על ידי לקוחה רשומה באמצעות מילוי טופס הזמנה המופיע באתר. יובהר כי מילוי כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע ההזמנה.
 2. הנהלת האתר לא תעשה בפרטי הלקוחה כל שימוש, אלא בהתאם למדיניות הפרטיות של האתר ומהווה חלק בלתי נפרד מתנאי שימוש ורכישה אלה.
 3. על מנת להבטיח את ביצוע ההזמנה ביעילות וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים הנדרשים באתר במדויק. אם בעת ביצוע ההזמנה יימסרו פרטים שגויים, בית העסק לא יוכל להבטיח שהמוצרים יגיעו ליעדם. במקרה שהמוצרים יחזרו לבית העסק בגלל פרטים מוטעים, תחוייב הלקוחה בתשלום בגין דמי משלוח וטיפול. יש להקפיד למלא פרטים מדויקים ועדכניים.
 4. קיימת אפשרות ללקוחה לבצע הזמנה באתר בלא יצירת חשבון ללא צורך בהזנת סיסמה וביצירת כרטיס לקוחה. עם זאת, במידה והלקוחה ביצעה הזמנה כאורחת ולאחר מכן ביקשה להחזיר את ההזמנה – על מנת שיתאפשר לשלוח לה קופון זיכוי לרכישה חוזרת באתר, יהיה עליה ליצור חשבון לקוחה ולהירשם.
 5. עם ביצוע ההזמנה ע״י הלקוחה תבצע החברה בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ועם אישור ההזמנה ע״י חברות האשראי, תישלח הודעה על כך ללקוחה שהעסקה אכן אושרה.
 6. פרטי ההזמנה כפי שהזינה הלקוחה בטופס ההזמנה ורישום העסקה במחשבי העסק יהוו ראייה חלוטה וסופית לנכונות דרך הפעולה.
 7. במקרה בו לא אושרה העסקה ע״י חברת האשראי, תקבל מבצעת הפעולה הודעה מתאימה על כך והיא תידרש למסור אמצעי תשלום אחר.
 8. אישור פעולת הרכישה מותנה בזה שהמוצר אכן קיים במלאי החברה במועד האספקה המבוקש ו/או במועד ההזמנה. אך במידה ולא צויין, כי המוצר אינו קיים במלאי והמוצר לא הורד מהאתר עד למועד ביצוע ההזמנה, בית העסק לא יהיה  מחויב במכירת המוצר, ולרוכשת לא תהיה כל טענה ו/או תביעה בעניין זה בגין כל סוג של נזק, בין נזק ישיר או נזק עקיף אשר נגרם לרוכשת ו/או לצד ג'. האמור הנו בכפוף לכך שהנהלת האתר תשיב ללקוחה כל סכום ששילמה במידה ואכן שילמה לבית העסק ו/או יבטל בית העסק את החיוב במידה ובוצע. יש להדגיש ולהבהיר, כי ייתכנו מצבים בהם על אף שפריט מסוים מוצג באתר כקיים במלאי, בפועל אינו קיים במלאי ולא ניתן לספק אותו – במצבים אלו תבוטל העסקה וללקוחה לא תהא טענה בקשר לכך בכפוף להשבת הסכום ששולם לבית העסק על ידי הלקוחה.
 9. כל לקוחה תהיה רשאית להזמין מוצר ולבחור יעד מבוקש למשלוח וזאת על ידי עדכון היעד המבוקש בטופס ההזמנה – אך היעד האחרון למשלוח שיעודכן על ידי הלקוחה יישמר במאגר בית העסק כיעד המבוקש של הלקוחה.
 10. יודגש כי בית העסק ובעליו יהיו זכאים שלא לאשר הזמנה של לקוחה מכל סיבה שהיא ולפי שיקול דעתה הבלעדי כמו במקרים בהם:לאחר שנמסרו הפרטים, המסמכים המחייבים אושרו וניתנה הסכמת הלקוחה לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות, הנהלת האתר רשאית, אך לא חייבת, להציג או לשלוח ללקוחה עדכונים באמצעות חשבונה באתר או באמצעות הדואר האלקטרוני. בכלל זה עדכוני תוכן, מידע על שירותיה ומוצריה, כמו גם שירותים ומוצרים של אחרים, מבצעים, חידושים באתר, כמשמעות הדברים בסעיף 30א. לחוק התקשורת (בזק ושידורים), התשמ'ב – 1982. * אם בעת ההרשמה באתר נמסרו במתכוון פרטים שגויים * אם בוצעו מעשה או מחדל, הפוגעים או עלולים לפגוע באתר או בהנהלת האתר, או בצדדים שלישיים כלשהם, לרבות לקוחותיה, עובדיה וספקיה של הנהלת האתר * אם שירותי האתר שימשו לביצוע מעשה הנחזה כבלתי חוקי על-פי דיני מדינת ישראל או כדי לאפשר, להקל, לסייע או לעודד ביצועו של מעשה כזה * אם הופרו תנאי הסכם זה, תנאיו של אחד מהמסמכים המחייבים או תנאיו של כל שירות מקוון אחר שיציע האתר * אם ישנו חוב כספים לבית העסק או לחברות/עסקים  הקשורים  עם בעל העסק והחוב לא נפרע, למרות שחלף המועד לתשלומו * אם כרטיס האשראי שברשות הלקוחה נחסם או הוגבל לשימוש בדרך כלשהי
 11. לאחר שהוזנו פרטי התשלום בדף התשלום, יישלח אישור באמצעות הדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה. אישור זה אינו מחייב את הנהלת האתר לספק את המוצרים, והוא רק מעיד שפרטי ההזמנה נקלטו אצל הנהלת האתר.
 12. אם יתברר שכרטיס האשראי של הלקוחה אינו תקף, או שחברת כרטיסי האשראי איננה מכבדת את העסקה, או שחברת פייפאל (או כל שירות ארנק אלקטרוני זמין אחר) אינה מכבדת את החיוב, או שהמוצר המבוקש איננו מצוי במלאי שבידי החברה, הנהלת האתר תיצור קשר עם הלקוחה לשם השלמת העסקה או ביטולה.
 13. בתשלום באמצעות חשבון פייפאל תתבקש הלקוחה להזין את פרטי חשבונה הקיים באתר פייפאל, או תוכל לבחור לפתוח חשבון פייפאל במהירות. אם החליטה הלקוחה לשלם באמצעות חשבון פייפאל, החברה תוכל לגבות את התשלום עבור המוצרים רק לאחר קבלת אישור מפייפאל. השימוש וקבלת האישור כפוף לתנאי השימוש ומדיניות הפרטיות של פייפאל, ולא של האתר.
 14.  תנאי לרכישה באתר הוא שהרוכש הינו בן 16 שנים ומעלה.
ביטול עסקה ומדיניות החזרת מוצרים
 1. פרק זה יהיה כפוף לחוק הגנת הצרכן התשמ״א 1981 (להלן: החוק).
 2. בידי המזמינה (ולא הנמענת) לבטל את ההזמנה שנעשתה בכל אחד מהמקרים ובתנאים שלהלן: כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי. * ביטול ההזמנה לפני שליחת המוצר ללקוחה לא יגרור חיוב נוסף, ויוחזרו ללקוחה הכספים ששילמה בגין העסקה. זיכוי כספי יינתן עפ״י האמור בחוק. סייג זה לא חל במקרה שמדובר בהזמנה אישית. לרבות הזמנת תכשיטי חלב אם, מזכרות, הנצחה וחריטה המצריכים הזמנת מוצר מיוחדת הכוללת מידה, צבע זהב, סוג דגם, חריטה ושיבוץ וכיוצא בזה. * במקרה של ביטול עסקה לאחר שנשלח המוצר אל המזמינה על הלקוחה ליצור קשר עם שירות הלקוחות על מנת לתאם את משלוח איסוף המוצר. במקרה זה יינתן זיכוי כספי בסכום העסקה בניכוי עלויות המשלוח של איסוף המוצר (הלקוחה המזמינה תישא בהוצאות החזרת הסחורה לבית העסק), וכן ב5% מסכום העסקה  או 100 שקלים כנמוך בכפוף לחוק.  הזיכוי יינתן רק לאחר קבלת הפריט בבית העסק ובדיקתו. הזיכוי יינתן בתנאי שהפריט יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התווית עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, לא יינתן זיכוי כספי (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי). * בית העסק / בעליו הם בעלי שיקול הדעת הבלעדי בעניין מצב הסחורה המוחזרת. * ניתן להחזיר את הפריט – שלא נעשה בו שימוש, באריזתו המקורית, כאשר התוויות מחוברת לאזיקון – תוך 14 ימים מקבלתו.
 3. לא יינתן זיכוי כספי בגין פריטים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.
 4. אופן החזרת הפריטים – הלקוחה תפנה לשירות הלקוחות בטלפון: 050-4717941 על מנת לתאם משלוח באמצעות דואר שליחים, כפי שצויין קודם לכן, עלות המשלוח בסך 40 שקלים תנוכה מהזיכוי הכספי המגיע ללקוחה. יש לציין כי קיימת בפני הלקוחה חלופה נוספת של החזרת הפריטים באופן עצמאי לאחר תיאום מראש לבית העסק וזאת ללא חיוב נוסף.
 5. ככלל, זיכויים יועברו אך ורק לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה. הזיכוי יועבר לכרטיס האשראי של הקונה בהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.
 6. עסקה שבוצעה בתשלומים, הזיכוי בגינה יבוצע לכרטיס האשראי בתשלומים.
 7. זיכוי יועבר לחשבון הפייפאל אם הרכישה בוצעה באמצעות פייפאל.
 8. לא ניתן לזכות כרטיסי דיירקט, ולכן בעלי כרטיסי דיירקט זכאים לקבלת קופון לרכישה חוזרת באתר בלבד.
 9. מובהר ומוסכם כי לקוחה אינה רשאית להחזיר ו/או לבטל יותר משתי עסקאות ברציפות אלא אם כן נפל במוצר פגם המונע ממנה לעשות בו שימוש. ביטול עסקה כולל גם מקרים של השבת כספים ו/או מתן זיכוי להחלפת מוצר.
 10. לא ינתן זיכוי כספי על מוצרים שנקנו במסגרת 'סייל'. במקרים הנ"ל תוכל הלקוחה לקבל שובר זיכוי לרכישה חוזרת באתר (קופון לרכישה חוזרת באתר ללא תוקף).
 11. בנוסף על האמור לעיל עפ"י סעיף 14 ג' (ד) לחוק הגנת הצרכן התשמ"א 1981, הוראות בגין ביטול עסקה לא יחולו על טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה. דהיינו, בגין פריט/פריטים שהוזמנו בהזמנה אישית לפי מידה מסויימת שלא הייתה קיימת במלאי ויוצרה במיוחד עבור הלקוחה או תכשיטים הכוללים חריטה אישית, חלב אם, שיער, חבל טבור או כל חומר אחר שהלקוחה ביקשה שישולב בתכשיט, לא יחולו הוראות ביטול עסקה, ולא יתאפשר לקבל זיכוי כספי מכל סוג, לרבות זיכוי לכרטיס האשראי או קופון לרכישה חוזרת באתר. חשוב לציין כי מהרגע בו הלקוח קיבל מייל עם פרטי ההזמנה לכתובת הדואר האלקטרוני שלו או כמסרון בהיעדר כתובת דואר אלקטרוני, התשלום בגין ההזמנה הוסדר ונבחרה מידה אישית- אין אפשרות לבטל את ההזמנה והוראות ביטול עסקה לא חלות. 
 12. טבעות במידה מותאמת אישית בהתאם לתקנון האתר, טבעות אשר יוצרו במידה מותאמת אישית עבור הלקוח, בגין הנ"ל לא תתאפשר החזרה או החלפה. יתאפשר תיקון או התאמת מידה חדשה בתוספת תשלום, בגין התיקון ובגין דמי המשלוח.
 13. 1. בכפוף לתקנון האתר ולחוק הגנת הצרכן, הזמנה אישית אינה ניתנת לביטול, והוראות ביטול עסקה לא יחולו עליה,לא ניתן להחזיר או להחליף את המוצרים. לא יתאפשר לקבל זיכוי כספי מכל סוג, לרבות זיכוי לכרטיס האשראי או קופון לרכישה חוזרת באתר. חוק זה נכנס לתוקף מרגע קבלת התשלום בגין העסקה. 2. במקרה שטרם נמסר חלב האם ע"י הלקוח, עד לרגע מסירת החלב תינתן ללקוח הזכות לביטול העסקה, בחיוב של 5% עמלת ביטול עסקה או 100 ₪ מערך ההזמנה כנמוך. 3. בהזמנת דגמים הכוללים חריטה אישית- לא ניתן לבצע שינויים כגון צבע, מידה. 4. מרגע שהוזמן דגם מסוים לא ניתן לשנותו לדגם אחר.
 14. אם מדובר בהזמנה רגילה של פריט מהמלאי החזרות/החלפות
  1. בכפוף לתקנון האתר ולחוק הגנת הצרכן, ניתן להחזיר/להחליף מוצר שנרכש תוך 14 ימים מיום קבלתו. ובתנאי שהפריט יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק.
 15. 1.א  במקרה של החזרה, יינתן זיכוי כספי ללקוחה בגובה סכום העסקה ובניכוי 5% מסכום העסקה או 100 ₪ כנמוך , בכפוף לחוק וכן ינוכו עלויות בגין החזרת הפריט לבית העסק בגין משלוח בגובה 40 ₪.
  1. בגין מוצר הנרכש במסגרת מבצע- SALE ניתן להחזירו/להחליפו תוך 7 ימים מיום קבלתו. ובתנאי שהפריט יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק. 2.א במקרה זה יינתן זיכוי לרכישה חוזרת באתר בגובה סכום העסקה ובניכוי עלויות בגין החזרת הפריט לבית העסק בגין משלוח בגובה 40 ₪.
 16.  
אספקה ומשלוחים 
 1. אספקת המוצרים לרוכשים מבוצעת באמצעות חברות שליחויות או באיסוף עצמי מבית העסק וזאת לאחר תיאום מראש, במסגרת זמן האספקה שהובטח במכירה.
 2. עלות המשלוח או איסוף החלב באמצעות חברת השליחויות תהיה במימון הלקוח אלא אם צוין אחרת. יש לציין שבכפוף למדיניות ההחזרה וההחלפה של האתר, בחלק מהמשלוחים במקרים של ביטול עסקה, החזרת מוצר ו/או החלפה, חלק מעלויות המשלוח יחולו על הלקוחה וזאת כמפורט בהמשך בתנאי המדיניות של האתר במקרים הנ"ל.
 3. במשלוחים ואיסופים באמצעות שליחים יבוצע תיאום מראש, טרם הגעת השליח. ההזמנות ישלחו באמצעות חברת שליחים אשר מספקת לרוב חלקי הארץ תוך 5-2 ימי עסקים.
 4. יש לשים לב, כי כאשר מדובר בהזמנות אישיות כגון תכשיטי חלב אם ותכשיטי חריטה זמן האספקה יהיה בין 2-10 שבועות.
 5. במידה וכתובת המשלוח נמצאת ביישובים אליהם חברת השליחים אינה מגיעה, שירות הלקוחות של האתר יצור קשר עם הלקוחה על מנת למצוא חלופת משלוח אחרת.
 6. בית העסק / בעליו  אינם  יכולים לקחת אחריות על עיכובים של חברות השילוח השונות.
 7. האפשרות להזמין מהאתר מוגבלת לאזורים בהתאם למפת אזורי החלוקה של חברת המשלוחים. בית העסק/ בעליו  רשאים אך לא מתחייבים לספק את השירות גם אל מחוץ לאזורי החלוקה, בתיאום טלפוני מראש. לכן גם אם הזמנה כזו התקבלה ונקלטה במחשבי האתר, לא יהיו חייבים בית העסק/בעליו לספקה.
 8. מועדי האספקה המפורטים לעיל אינם חלים על פריטים שאזלו מהמלאי.
 9. ההזמנה תסופק לאחר שהושלם תהליך הרכישה, בתנאי שקליטת ההזמנה נעשתה בטווח זמני העסקה כפי שהם מוגדרים בדף המוצר המבוקש, בתנאי שבבעלות הלקוחה כרטיס אשראי תקף שניתן לחייבו ולסלקו בישראל, ובתנאי שחברת כרטיסי האשראי שהנפיקה אותו אישרה את העסקה שבוצעה.
 אחריות הבעלים / בית העסק 
 1. בית העסק/ הבעלים ו/או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמשת ו/או לגולשת ו/או למזמינה ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא  – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא, שאז בית העסק / בעליו שומרים לעצמם לבטל את ההזמנה הספציפית.
 2. נפלה טעות קולמוס בתיאור הפריט, לא יחייב הדבר את בית העסק/ בעליו  ו/או את הנהלת האתר.
 3. תמונות הפריטים באתר נועדו להמחשה בלבד וייתכנו הבדלים בין התמונות המוצגות באתר, חלקן או כולן, לבין הפריטים הנמכרים בפועל.
 4. בכל מקרה לא ישא בית העסק / בעליו באחריות כלשהי העולה על ערך התכשיט/מוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.
 5. בית העסק / בעליו אינם אחראים לשימוש שתעשה הלקוחה ו/או המזמינה שלא בהתאם להוראות היצרן ו/או החברה לרבות.
 6. הנהלת האתר לא תהיה אחראית לעיכובים באספקת הפריטים כתוצאה מאירועים שאינם בשליטתה, כדוגמת תקלות, עיכובים, שביתות, אסונות טבע, מצב מלחמה, תקלות במערכת המחשוב או במערכות הטלפונים שיפגעו בהשלמת תהליך הרכישה או תקלות בשירות הדואר האלקטרוני.
 7. הנהלת האתר תעשה כמיטב יכולתה לספק מוצרים איכותיים במועד המבוקש. אם הלקוחה סבורה כי המוצרים שרכשה באמצעות האתר או השירותים לוקים בפגם כלשהו, היא מוזמנת לפנות לשירות הלקוחות בטלפון 050-4717941, והנהלת האתר תטפל בפנייה מוקדם ככל שניתן.
זכויות יוצרים
 1. כל זכויות הקניין הרוחני, לרבות זכויות היוצרים, הדגמים, השיטות והסודות המסחריים, הנם רכושו של הבעלים בלבד. זכויות אלה חלות, בין השאר, על תהליך שימור וייבוש חלב האם, וכן על הנתונים באתר, לרבות רשימת המוצרים, תאור ועיצוב התכשיטים וכל פרט אחר הקשור להפעלתו.
 2. אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, למכור, לשווק ולתרגם מידע כלשהו מהאתר, לרבות סימני מסחר, תמונות וטקסטים, עיצוב תכשיטים, תמונות התכשיטים וכיוצא בזאת, בלא קבלת רשות בית העסק / בעליו מראש ובכתב.
 3. אין לעשות כל שימוש מסחרי בנתונים המתפרסמים בבסיס הנתונים, ברשימת המוצרים המופיעים בו או בפרטים אחרים המתפרסמים בו, בלא קבלת הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב.
 4. אין להשתמש בנתונים כלשהם המתפרסמים לצורך הצגתם באתר או בשירות אחר כלשהו, בלא לקבל את הסכמתה של הנהלת האתר מראש ובכתב ובכפוף לתנאי אותה הסכמה (אם תינתן).
 5. השם 'Noga Jewelry'  והשם 'נגה תכשיטי חלב אם וזכרונות' וכן שם המתחם (domain name) של האתר, סימני המסחר (בין אם נרשמו ובין אם לא) הם כולם רכושו של הבעלים בלבד. אין לעשות בהם שימוש בלא קבלת הסכמתו בכתב ומראש.
 6. ככל שיש סימני מסחר (לרבות תמונות, שרטוטים וכדומה) שנמסרו לפרסום על ידי החברות המציעות מוצרים ושירותים למכירה באתר, כי אז סימני המסחר הנם רכושן של אותן חברות ואין להשתמש בהם ללא הסכמתן.
 7. כל התוכן המילולי, אייקונים (ICONS) כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלותם הבלעדית של בית העסק ובעליו .
 8. יש להשתמש בשירותי האתר למטרות חוקיות בלבד.
 9. אין להעתיק ולהשתמש, או לאפשר לאחרים להשתמש, בכל דרך אחרת בתכנים מתוך האתר, לרבות באתרי אינטרנט אחרים, בפרסומים אלקטרוניים, בפרסומי דפוס וכיו'ב, לכל מטרה אחרת.
 10. אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוג Crawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר.
 11. אין להציג תכנים מהאתר בתוך מסגרת (Frame), גלויה או סמויה.
 12. אין להציג תכנים מהאתר בכל דרך שהיא – ובכלל זה באמצעות כל תוכנה, מכשיר, אביזר או פרוטוקול תקשורת – המשנים את עיצובם באתר או מחסירים מהם תכנים כלשהם ובפרט פרסומות ותכנים מסחריים.
  שמירה על סודיות
 1. בית העסק אינו אוגר מספרי כרטיסי אשראי במחשביו.
 2. בית העסק משתמש בתקני האבטחה הגבוהים ביותר על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע ופרטיות לקוחותיו. בית העסק משתמש ב 'לאומי MAX', חברת סליקת כרטיסי אשראי מובילה בישראל.
 3. האתר מאובטח באמצעות פרוטוקול SSL, כלומר כל התקשורת שבין הדפדפן (אצל הלקוח) לאתר (כלומר שרת האינטרנט המאחסן את העמודים) הינה מוצפנת כך שלא ניתן לפענח את המידע המועבר בין הדפדפן לאתר. כלומר, ה'אבטחה' המובטחת הינה הצפנה של המידע. הצפנה הינה שיטה ל'עירבול' שנועדה להטעות צדדים עוינים ומתבצעת בשני פרטנרים: השולח מערבל והמקבל מפענח. שיטת הערבול מתבססת על פונקציות מתמטיות, והמיוחד בשיטה (דוגמת RSA) היא בכך שמספיק מפתח אחד בצד הלקוח כדי לערבל ולפענח נדרשים שניים.
 4. במקרים שאינם בשליטה ו/או נובעים מכוח עליון, בית העסק ובעליו לא ישאו באחריות לכל נזק מכל סוג שהוא, עקיף או ישיר שיגרם ללקוחה או למי מטעמה, אם מידע יאבד או יגיע לגורם עוין ו/או יעשה בו שימוש שלא בהרשאה.
 5. בית העסק מתחייב לא לעשות שימוש בפרטי הלקוחות הרשומים באתר אלא לצרכי תפעול האתר בלבד, ועל מנת לאפשר את ביצוע ההזמנה והעברת אינפורמציה ללקוחה.
 6. הנהלת האתר עושה מאמץ לספק ללקוחה שירות תקין ובאיכות גבוהה. יחד עם זאת, הנהלת האתר אינה מתחייבת שהשירות באתר לא יופרע, יינתן כסדרו או בלא הפסקות, יתקיים בבטחה וללא טעויות, ויהיה חסין מפני גישה בלתי-מורשית למחשבי הנהלת האתר, נזקים, קלקולים, תקלות או כשלים – לרבות תקלות בחומרה, בתוכנה או בקווי התקשורת לאתר – אצל הנהלת האתר או אצל מי מספקיה
 7. הנהלת האתר לא תישא בכל אחריות ביחס להודעות שיתקבלו או שיישלחו באמצעות האתר (לרבות הודעות שישלחו ללקוחות ע״י משתמשים אחרים באמצעות שירותי האתר), תוכנן של הודעות כאלה או כל קובץ מחשב שיצורף להן, פעולתו של כל קובץ כאמור, השפעתו על מחשב המשתמש וכל נזק, אובדן, אי נוחות, עוגמת נפש וכיו'ב, תוצאות, ישירות או עקיפות, שייגרמו למשתמשת או לכל צד שלישי בשל הודעות שיתקבלו באמצעות שירותי האתר או יישלחו באמצעותו.
מדיניות סודיות
 1. האתר 'NOGA' שומר לעצמו את הזכות לאפשר למשתמשים גישה לאיזור אישי.
 2. במידה ויתאפשר לך לפתוח חשבון אישי, חשבונך באתר 'NOGA' והמידע בו מוגנים בסיסמא. יש לשים לב שאת לא מספקת את הסיסמה שלך לאף אחד אחר. יש לזכור להתנתק מהחשבון שלך ולסגור את חלון הדפדפן שלך כאשר את מסיימת לגלוש  באתר, זה חשוב במיוחד אם את ניגשת ל'NOGA' במקומות ציבוריים. נכון לעכשיו, זו הדרך הבטוחה ביותר להבטיח שאין לאף אחד גישה לחשבון שלך. אנו פועלים בכל האחריות נגד ניצול לרעה של נתוני התחברות וסיסמאות בשימוש. יתר על כן, אנחנו מתייחסים לנתונים כנכס שחייב להיות מוגן. אנו משתמשים באמצעי אבטחה מתקדמים כדי להגן על המידע האישי שלך מפני גישה לא מורשה ומפני גילוי.
 3. כאשר את מבקרת ב'NOGA', אנו עשויים לאסוף ולאחסן מידע מהגלישה שלך כגון נתונים סטטיסטיים על דפים נצפים, תנועה אל NOGA ומ-NOGA החוצה. נתוני מודעות, כתובת IP, מידע סטנדרטי ומידע מחברות אחרות, כגון נתונים דמוגרפיים וניווט בהקשר לשימוש ב NOGA, אנו עשויים לאסוף ולאחסן המידע האישי הבא: * כתובת דואר אלקטרוני ופרטי קשר כמו שם, כתובת, תאריך הלידה ומספר טלפון. * כל מידע לגבי עסקאות על בסיס הפעילות שלך NOGA; * בכל תכתובת שנשלחה אלינו; * למען הסר ספק, מידע פיננסי, כגון פרטי כרטיס האשראי נשמר אך ורק אצל חברת האשראי ולא בשרתי החברה.
 4. המטרה העיקרית שלנו באיסוף מידע אישי היא לספק לך חוויה בטוחה, חלקה, יעילה ומותאמת אישית. את מסכימה כי אנו עשויים להשתמש במידע האישי שלך למטרה/ות הבאות: * לספק את שירות הלקוחות והתמיכה שבקשת; * לפתור מחלוקות ובעיות; * למנוע פעילות לא חוקית ולאכוף את תנאי ההגבלות שלנו; * אישית, למדוד ולשפר את השירותים ואת התוכן והפרסום שלנו; * ליידע אותך על השירותים שלנו, שיווק ממוקד, עדכונים ומבצעי קידום מכירות; * להשוות מידע ולאמת אותו עם צדדים שלישיים.
x

#{title}

#{text}

#{price}