משלוח עד הבית במתנה לרוכשות מעל 990 ש"ח

פרויקט התנדבותי לאימהות שכולות

כשהקמתי את המותג 'נגה תכשיטים' ידעתי שכאשר הוא יצליח ארצה לתרום חזרה לקהילה. כשנה לאחר מכן ב- 12.5.2021 במהלך מבצע שומר חומות נהרג ילד בן 5 בשם עידו אביגל ז"ל מרקטה שחדרה אל הממ"ד בו שהה עם אימו. חשבתי רבות על האמא הזו ועל הכאב העצום שלה. כאמא שעברה לידה שקטה אני מבינה מה זה אובדן אולם לאבד את ילדך שגידלת וטיפחת הוא כאב עצום אלפי מונים ובעיניי הדבר הקשה ביותר שבן אנוש יכול להתמודד איתו. חודש לאחר מכן ובחשש מסוים פניתי אל שני אביגל אמו של עידו והצעתי להכין עבורה שרשרת הנצחה במתנה. כשהיא קיבלה את התכשיט בהתרגשות גדולה נולד באופן רשמי הפרויקט ההתנדבותי - תכשיט במתנה לאם שכולה. אם יש באפשרותי לנחם במעט אימהות שכולות על ידי יצירת תכשיט זיכרון שהן יוכלו לענוד אותו קרוב ללבן זו זכות שאין לתאר עבורי.
מאז שני אביגל (שהתגלתה כאישה יוצאת דופן, ממליצה לעקוב אחריה) ייצרנו בסטודיו עוד המון תכשיטי זיכרון במתנה לאימהות שכולות. בתחילה היו אלה רק תכשיטי חריטה, אך עם הזמן נחשפנו גם למקרים בהן לאימהות היה חלב אם והוספנו את האפשרות גם לתכשיטי חלב.

עדכון לאוקטובר 2023- עקב המלחמה והנפגעים הרבים רוב משאבי הפרויקט יופנו למשפחות הנפגעים.

מהן תנאי התכנית?

הפרויקט מיועד לאימהות שכולות.
תוכלי לבחור תכשיט אחד מבין הדגמים המוצגים בדף זה במתכת כסף או ציפוי זהב.
תהליך העיצוב ייעשה אך ורק מול האם השכולה (מניסיון עבר לא נוכל לעבוד מול בן משפחה).
במידה ותעדיפי תכשיט אחר מהקולקציה שלנו או שתרצי תכשיט מזהב 14 קראט תוכלי לקבל שובר של 200 ש"ח למימוש באתר.
על מנת להשתתף בתכנית אנא פני לשירות הלקוחות שלנו.
אין התחייבות בנוגע לזמני אספקה.

דוגמאות מפרויקטים קודמים

איך תוכלי לתמוך בפרויקט?

זה פשוט מאוד- ככל שיותר לקוחות רוכשים תכשיטים שלנו כך אנו יכולות לתרום יותר תכשיטים לאימהות שכולות. הסטודיו שלנו הוא עסק קטן בבעלות פרטית ואינו נתמך על ידי אף גוף, כך שהתמיכה הכי טובה שתוכלי לעשות היא לרכוש מאיתנו תכשיטים מרגשים ואישיים עבורך ועבור אהובייך. באתר ישנם גם שוברי מתנה שמתאימים לכל אירוע. פעולה פשוטה נוספת שתוכלי לעשות ותשפיע מאוד היא לספר לחברייך ומכרייך ולשתף ברשתות החברתיות על הפרויקט שלנו. בנוסף ישנה אפשרות לתרומה ישירה לפרויקט בכל סכום העולה על רוחך.

התכשיטים המשתתפים בתכנית

x

#{title}

#{text}

#{price}