שופינג IL בסטודיו נגה- עד 15% הנחה + תליון מתנה

שאלות נפוצות

תכשיטי חלב אם:
אנו זקוקות ל 10 מ"ל חלב אם ליצירת התכשיט.
במידה ואת יכולה לשלוח כמות מועטה יותר, נשתמש בכמה שתוכלי לאסוף.
זמן ההכנה אינו תלוי רק בנו, אלא גם תלוי ברכיבי החלב שלך והתגובה שלהם לתהליך השימור והייבוש (אפילו מזג האוויר משפיע). אנו עושות את מירב המאמצים להכין ולשלח מהר את התכשיט שלך, וזה יקח בין 2-10 שבועות (בהתאם לעומס ההזמנות בסטודיו) מרגע קבלת החלב שלך. במידה ויש דחיפות ליצירת התכשיט אנא עדכני אותנו על מנת שננסה לתת לו קדימות.
ישנן שיטות רבות לתהליך יצירת אבן החלב, כולן מתחילות בשלב הקריטי של שימור החלב. ללא שימור נכון, החלב יעפיש ואבן החלב תתכהה לצבע חום כתום. אנו משתמשות בסטודיו בשיטת שימור בעלת רקורד מרשים של 8 שנים (פחות או יותר מראשית פיתוח אמנות תכשיטי חלב האם) שהכינו עמה אלפי אבנים ברחבי העולם. אבן החלב יכולה לשנות את הצבע במעט עם השנים, אך לא בצורה דרסטית כל עוד תשמרי על הוראות השימוש.
על מנת לתת לך ביטחון הרחבנו את מדיניות האחריות שלנו.
כשם שהחלב שלך עדין, כך גם אבן החלב עדינה. חשיפה חוזרת לשמש, לחות, רטיבות, וחומרים כימיים כגון חומרי ניקוי ובשמים לא תיטיב עמה. זה בהחלט לא התכשיט לעשות איתו כלים, להתקלח עמו או ללכת לים/בריכה. אם תשמרי על הוראות השימוש שלנו התכשיט ייראה נהדר לאורך שנים ארוכות. במידה והאבן מתלכלכת נגבי אותה בבד רך. את המתכת עצמה ניתן לנקות בעזרת בד לניקוי תכשיטים. כשאינך עונדת את התכשיט, אנא שמרי אותו במקום קריר ויבש.
כאמא מניקה בעצמי שמקדשת כל טיפה וטיפה של חלב אם, בניתי בסטודיו מערכת מאורגנת שמקטלגת את החלב שלך בכל שלב ושלב לאורך תהליך היצירה. במידה ויהיה לנו הספק הכי קטן, שמא החלב שלך התערבב עם חלב של לקוחה אחרת, אנו ניצור איתך קשר ונאסוף ממך את החלב שוב. לאורך תהליך הכנת התכשיט שלך, נעדכן אותך דרך הווטסאפ ואף נשלח לך תמונות על מנת שתהיי שותפה לתהליך ולא יהיה לך שום ספקות לגביו.
בהחלט כן. נוכל להכין עבורך אבן שמשמרת את חבל הטבור או התלתל הראשון של תינוקך עם או בלי חלב אם.
כל התכשיטים מיוצרים בעבודת יד ולכן יכולים להיות הבדלים קלים. כמו כן, אבן החלב שלך, עשויה מחלב האם שלך שהוא ייחודי רק לך. לכל חלב יש צבע מעט שונה, אחוז שומן שונה וכו' ולכן התוצאה המתקבלת יכולה להיות שונה במעט.
תכשיטי חריטה:
כל לקוחה תתנהל מול גרפיקאית על מנת להבטיח שהעיצוב הוא לשביעות רצונה. ההתקשרות תהיה דרך הווטסאפ.
רוב תכשיטי החריטה הם אישיים באינראקציה מולך, ולכן תהליך כזה לוקח זמן. אנו עושות את מירב המאמצים לספק לך את התכשיט במהרה. תכשיטי חריטה יסופקו בפרק זמן של 2-10 שבועות, בהתאם לעומס בסטודיו. במידה ויש תכיפות להזמנה, אנא ידעי אותנו.
זמני אספקה ומשלוחים:

התכשיטים שלנו עשויים עבודת יד ומוכנים עבורך באופן אישי. שאיפתנו היא לספק לך את התכשיט כמה שיותר מהר, אך זמני האספקה משתנים בהתאם לסוג התכשיט, העיצוב שבחרת ועומס ההזמנות בסטודיו.
תכשיטי חלב אם: 2-10 שבועות
תכשיטי חריטה: 2-10 שבועות
במידה ויש תכיפות להזמנה, אנא ידעי אותנו

לפנייך אפשרויות שילוח ומסירה שונות, בהתאם לצרכים שלך. שימי לב, שזמני האספקה ישתנו בהתאם לשילוח שתבחרי, שכן הכנת תכשיט החלב תחל רק לאחר הגעת החלב כמובן.

תכשיטי חלב אם:
תכשיטי חלב אם דורשים שני משלוחים- אחד ממך אלינו עם החלב, והשני כשהתכשיט מוכן (מאיתנו אלייך).
להלן האופציות השונות:
איסוף ומסירה מיקנעם, משגב או הרצליה- ללא עלות  (דורש תיאום מראש).
שילוח בדואר (באופן עצמאי) וקבלת החבילה בנקודת מסירה (בוקסיט)- בעלות של 20 ש"ח.
כיצד זה מתבצע? על מנת לשלוח את החלב אלינו, גשי לסניף הדואר ושלחי את החלב ב"דואר 24" בעלות של 5 ש"ח (זה לא דואר רשום). החבילה תגיע אלינו תוך כמה ימים. 
כשהתכשיט יהיה מוכן, נשלח אלייך אותו לנקדות מסירה של בוקסיט (בתיאום איתך לגבי מהי נקודת המסירה הקרובה אלייך).
בוקסיט- בעלות של 40 ש"ח. מסירת החלב בלוקר סמוך למקום מגורייך, קבלת התכשיט בלוקר סמוך למקום מגורייך

תכשיטי חריטת כף יד/רגל:
תכשיטים אלה דורשים שני משלוחים מאיתנו אלייך- משלוח ערכת הקסם (הלא מלכלכת) להטבעת כף היד והרגל של תינוקך, וכשהתכשיט מוכן, משלוח של התכשיט אלייך. 
אופציות השילוח זהות לאופציות השילוח לתכשיטי חלב אם שגם דורשים שני משלוחים לכל הזמנה.

תכשיטי חריטה והנצחה אחרים:
התכשיטים היחידים באתר שדורשים משלוח אחד. ניתן לבחור באיסוף ללא עלות או בוקסיט.

ממש לא. מכיוון שהחלב אינו למאכל, אין חשיבות לטריות שלו או לתוקפו. 
חבל על כל טיפה ולכן בבקשה ארזי את החלב שלך היטב. מצאנו שהדרך קלה ובטוחה היא שימוש בשלוש שקיות של חלב שאוב מגולגלות זו בתוך זו. הוציאי את האויר מהשקית בה נמצא החלב, גלגלי אותה והכניסי לשתי שקיות נוספות.
אחריות והחזרות:

לתכשיט החלב שלך אין תחליף. הוא תכשיט יחיד במינו וערכו הרגשי יקר יותר מזהב ויהלומים. תהליך הכנת אבן החלב בו אנו משתמשות הוא מדוקדק ומדויק, ותוצאותיו לא פחות ממרהיבות. יש לנו ביטחון רב בכך שאת תהיי מרוצה מהתוצאה לאורך זמן. עם זאת, מכיוון שמדובר באבן בעלת משמעות כה חשובה, אנו מציעות לך אחריות מורחבת שתעניק לך שקט נפשי לאורך שנים ואשר אינה מוגבלת בזמן. לאחריות זו שלושה שלבים:
1. אנו מציעות לך לשלוח 20 מ"ל חלב במקום 10 מ"ל, כך שבתום תהליך הכנת התכשיט יישאר לנו 10 מ"ל חלב אם שלך. את חלב האם הזה אנו נשמור בהקפאה למשך שנה כרשת ביטחון ראשונה.
2. 10 מ"ל חלב היא כמות שבדרך כלל מאפשרת לנו לייצר לך שתי אבני חלב. לכל הזמנה אנו משתדלות לייצר שתי אבנים ונותנות לך לבחור מי מהן את מעדיפה לשבץ בתכשיט. את האבן השניה, אנו שומרות בסטודיו כרשת ביטחון שניה למשך שנתיים.
3. אנו ממליצות לך לשמור במקפיא שלך 10 מ"ל חלב אם לזמן בלתי מוגבל. כך אם חלילה התכשיט יינזק בעוד מספר שנים (אפילו עשור), נוכל להכין עבורך אבן חלב חדשה (בעלות סמלית). זוהי רשת הביטחון השלישית.

פרט לאבני חלב האם עליהם חלה אחריות מורחבת, אשר מפורטת בנפרד, על כל שאר התכשיטים באתר לרבות חלקי המתכת של תכשיטי חלב האם חלה אחריות של שנה. האחריות לא כוללת שבר, קרע או אובדן של התכשיט.
עפ"י תקנון החברה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, הוראות בגין ביטול עסקה לא יחולו על טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה.
דהיינו, בגין תכשיטים המיוצרים על פי הזמנה מיוחדת והכוללים חלב אם ומזכרות אחרות, או חריטה אישית לפי דרישת הלקוח, לא יחולו הוראות ביטול עסקה, ולא יתאפשר לקבל זיכוי כספי מכל סוג, לרבות זיכוי לכרטיס האשראי או קופון לרכישה חוזרת באתר.
x

#{title}

#{text}

#{price}