משלוח עד הבית במתנה לרוכשות מעל 990 ש"ח

שאלות נפוצות

תכשיטי חלב אם:
20-30 מ"ל חלב אם היא הכמות הרצויה אבל במידה ואין לך מספיק נוכל להשתמש גם בכפית חלב.
מדוע אם כך אנו מבקשות 20-30 מ"ל? כמות זו מספיקה לייצור של מספר אבני חלב וכך יתאפשר לך להזמין תכשיטים נוספים בעתיד או להפעיל את האחריות (שאינה מוגבלת בזמן) על התכשיט שלך.
כן בהחלט. כל חלב מתאים, גם חלב שהיה קפוא שנים רבות. אנא שמרי את החלב שלך במצב קפוא כל עוד את לא שולחת אותו אלינו (חלב שנשמר זמן ארוך במקרר עלול לפתח עובש)
זמני אספקת תכשיט חלב אם הינם ארוכים (במקרים מסוימים ניתן לקצרם) ומשתנים בהתאם לסוג התכשיט ולעומס הקיים בסטודיו. זמן ההכנה אינו תלוי רק בנו, אלא גם תלוי ברכיבי החלב שלך והתגובה שלהם לתהליך השימור והייבוש (אפילו מזג האוויר משפיע). אנו עושות את מירב המאמצים להכין ולשלח מהר את התכשיט שלך, וזה יקח עד 10 שבועות מרגע קבלת החלב שלך. במידה ויש דחיפות ליצירת התכשיט ישנה אפשרות במקרים מסוימים לבצע קיצור זמני אספקה בתוספת תשלום.

אבני החלב של סטודיו נגה לא מצהיבות. לאחר שנים של יצירת אלפי אבני חלב אם לאלפי לקוחות הגענו לנוסחה מנצחת שמבטיחה אבנים עמידות ויפהפיות לאורך שנים. במידה והאבן שלך תינזק או תשנה צבע את מכוסה על ידי האחריות שלנו שאינה מוגבלת בזמן.

חשיפה חוזרת לחום, לחות, רטיבות, וחומרים כימיים עלולים להשפיע על גוון האבן. הימנעי מניקיונות, טיגון, ים ובריכה כשאת עונדת את התכשיט. אל תחשפי את האבן לקרינת UV של מנורת ייבוש ללק ג'ל.
ניקוי האבן- ניתן לשטוף במים קרים וסבון ולשפשף עם מברשת רכה (כגון מברשת שיניים של ילדים). 
*טבעות- ניתן לשטוף ידיים עם סבון. לא למרוח קרם ידיים/אלכוג'ל על האבן.
ניקוי המתכת- ניתן לנקות את המתכת עם בד המיועד לניקוי תכשיטים. כמו כן, ניתן להשתמש בנוזל לניקוי כסף/זהב של חברת CONNOISSEURS. לאחסן במקום קריר ויבש.
כאמא מניקה בעצמי שמקדשת כל טיפה וטיפה של חלב אם, בניתי בסטודיו מערכת מאורגנת שמקטלגת את החלב שלך בכל שלב ושלב לאורך תהליך היצירה. במידה ויהיה לנו הספק הכי קטן, שמא החלב שלך התערבב עם חלב של לקוחה אחרת, אנו ניצור איתך קשר ונאסוף ממך את החלב שוב. 
בהחלט כן. נוכל להכין עבורך אבן שמשמרת את חבל הטבור או התלתל הראשון של תינוקך עם או בלי חלב אם.
כל התכשיטים מיוצרים בעבודת יד ולכן יכולים להיות הבדלים קלים. כמו כן, אבן החלב שלך, עשויה מחלב האם שלך שהוא ייחודי רק לך. לכל חלב יש צבע מעט שונה, אחוז שומן שונה וכו' ולכן התוצאה המתקבלת יכולה להיות שונה במעט.
תכשיטי חריטה:

טרם החריטה את תקבלי סקיצה לאישורך שתישלח אלייך בווטסאפ. במידה ואת צריכה לשלוח אלינו חומרים גרפיים אנו נתדרך אותך בדיוק מה לשלוח לאחר קליטת ההזמנה.

זמני האספקה של תכשיטי חריטה משתנים בהתאם למורכבות של התכשיט ובהתאם לעומס בסטודיו ונעים בין 3-10 שבועות. במידה וישנה דחיפות מבחינתך לקבלת התכשיט אנא בדקי מולנו את מועד האספקה הדרוש טרם ההזמנה.
זמני אספקה ומשלוחים:

התכשיטים שלנו עשויים עבודת יד ומוכנים עבורך באופן אישי. שאיפתנו היא לספק לך את התכשיט כמה שיותר מהר, אך זמני האספקה משתנים בהתאם לסוג התכשיט, העיצוב שבחרת ועומס ההזמנות בסטודיו.
במקרים מסוימים ישנה אפשרות לקיצור זמני אספקה בתוספת תשלום.

תכשיטי חריטה: 3-10 שבועות
תכשיטי חלב אם: עד 10 שבועות
תכשיטי טביעות אצבע: עד 10 שבועות
במידה ורכשת במסגרת מבצע זמני האספקה עלולים להתארך (זה יצוין בתנאי המבצע).

יש לציין שעיכוב בהעברת האלמנט האישי (טביעות אצבע, חלב, תמונה וכו') עלול להאריך את משך הייצור.

1. משלוח לתחנת חלוקה- בעלות של 25 שקלים, תוכלו לבחור את התחנה בקופה.
2. שליח עד הבית- בעלות של 60 ש"ח (משלוח מבוטח לתכשיטים), מגיע לרוב איזורי הארץ תוך 3 ימי עסקים.
3. איסוף מהסטודיו בנופית
4. איסוף מהרצליה (עלול לעכב את אספקת התכשיט)
1. שליח עד הבית- אנו עובדים עם חברת שליחויות שתגיע אליכם לאסוף את החלב. עלות השירות 60 ש"ח.
2. נקודת איסוף- כתחליף נוח לדואר תוכלו להביא את החלב בזמנכם הפנוי למגוון חנויות בפריסה רחבה בכל הארץ, בעלות של 25 ש''ח. לאחר קבלת ההזמנה אנו נתאם לכם את נקודת החלוקה הקרובה ביותר לכתובתכם.
3. מסירה בנופית או הרצליה. ללא עלות ובתיאום מראש.
4. דואר ישראל- יש מספר אופציות מתאימות בדואר (דואר 24, דואר רשום, דואר רשום מהיר). העלויות הן בין 4.80-18 ש"ח

הוראות מדויקות לגבי העברת החלב יועברו אלייך בהתאם למה שבחרת בהזמנה דרך הווטסאפ.
ממש לא. מכיוון שהחלב אינו למאכל, אין חשיבות לטריות שלו או לתוקפו. 
- הכמות הרצויה היא 20-30 מ"ל חלב אם. אם יש לך פחות מכך אנא הודיעי לנו (נוכל לעבוד גם עם פחות).
- כל חלב במצב טוב מתאים למטרת התכשיט. חלב טרי, ישן או מופשר. על החלב להיות נקי ולהישלח בכלי נקי.
- אם סיימת להניק וזה החלב האחרון שלך, נא לא לשלוח לנו את כולו!!!!!!!! שמרי חצי אצלך במקפיא ושלחי חצי אלינו.
- החלב חייב להישלח בכלי אטום. המוצלח ביותר הן שקיות שאיבה. ניתן גם בבקבוקי תינוק סגורים היטב. שקיות זיפלוק של איקאה אינן אטומות לנוזלים! אם אין ברשותך כלי מתאים, אנא עדכני אותנו ונמצא פיתרון.
- צבע החלב ישפיע על צבע האבן אבל אם התוצאה לא תהיה בגוון לבן נוכל להלבין עבורך את צבע האבן.
- אין לשלוח חלב קפוא, יש להפשירו לפני השילוח.
- מידע לגבי אריזה בשקיות שאיבה:
   1. שקיות שאיבה שהיו בהקפאה כמה חודשים מאבדות את החוזק שלהן ועלולות להיקרע. רצוי להעביר את החלב לשקיות שאיבה חדשות. 
   2. הפשירי את החלב ועבדי עם חלב בטמפרטורת החדר.
   3. חלקי את החלב שלך (20-30 מ"ל) לשתי שקיות שאיבה, חדשות ונקיות.
   4. רשמי את שמך על שקיות השאיבה.
   5. הכניסי כל שקית חלב לשקית חלב נוספת ועליה כתבי את שמך (שקית בתוך שקית).
   6. את שקיות החלב ארזי במעטפה/קופסה
אחריות והחזרות:

לתכשיט החלב שלך אין תחליף. הוא תכשיט יחיד במינו וערכו הרגשי יקר יותר מזהב ויהלומים. תהליך הכנת אבן החלב בו אנו משתמשות הוא מדוקדק ומדויק, ותוצאותיו לא פחות ממרהיבות. יש לנו ביטחון רב בכך שאת תהיי מרוצה מהתוצאה לאורך זמן. עם זאת, מכיוון שמדובר באבן בעלת משמעות כה חשובה, אנו מציעות לך אחריות מורחבת שתעניק לך שקט נפשי לאורך שנים ואשר אינה מוגבלת בזמן. החלב שתתבקשי לשלוח לנו הוא למעשה יותר חלב ממה שדרוש עבור התכשיט שלך. בתום הכנת התכשיט, החלב המשומר והמיובש הנותר יאוחסן בסטודיו למטרת האחריות. במידה והאבן תינזק מכל סיבה שהיא, גם אם סיבה זו היא כתוצאה משימוש לא נכון בתכשיט, אנו נכין עבורך אבן חלופית מהחלב שלך. האמת היא שכל כך חשוב לנו לא לאכזב אותך שאנחנו שומרות פה כמות של חלב שתספיק למספר אבנים חלופיות.

פרט לאבני חלב האם עליהם חלה אחריות מורחבת, אשר מפורטת בנפרד, על כל שאר התכשיטים באתר לרבות חלקי המתכת של תכשיטי חלב האם חלה אחריות של שנה. האחריות לא כוללת שבר, קרע או אובדן של התכשיט.
עפ"י תקנון החברה ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, הוראות בגין ביטול עסקה לא יחולו על טובין שיוצרו במיוחד בעבור הצרכן בעקבות העסקה.
דהיינו, בגין תכשיטים המיוצרים על פי הזמנה מיוחדת והכוללים חלב אם ומזכרות אחרות, או חריטה אישית לפי דרישת הלקוח, לא יחולו הוראות ביטול עסקה, ולא יתאפשר לקבל זיכוי כספי מכל סוג, לרבות זיכוי לכרטיס האשראי או קופון לרכישה חוזרת באתר.
x

#{title}

#{text}

#{price}